Denne nettsiden bruker cookies for å sikre at du får en best mulig opplevelse av nettsiden

OK

Kontakter

Norilia AS

Eirik Pallin

Daglig leder Bioco
eirik.pallin@bioco.no

Jonathan Fjällman

Driftsleder Bioco
jonathan.fjallman@bioco.no

Ingredienser

Øystein Danielsen

Leder Ingredienser Norilia
oystein.danielsen@norilia.no

Morten Sollerud

Daglig leder
morten.sollerud@norilia.no

Heidi Alvestrand

Leder Forretningsutvikling
heidi.alvestrand@norilia.no

Marije Oostindjer, PhD

Fagsjef Forretningsutvikling
marije.oostindjer@norilia.no

Marianne Skov Markussen, PhD

Fagsjef Ernæring
marianne.skov.markussen@norilia.no

Dyremat

Hallgeir Sterten

Utviklingssjef Felleskjøpet Fôrutvikling
hallgeir.sterten@fkf.no

Nortura Hærland

Lars Ove Flaten

Direktør hvit kjøtt Nortura
lars.ove.flaten@nortura.no